About

KILKA SŁÓW O NAS

pic_2

Zespół ludzi, których łączy jedna wspólna pasja - dane.

Posiadamy szerokie kompetencje w zarządzaniu danymi, od ich składowania poprzez przetwarzanie, do zaawansowanej analityki i ich wizualizacji. Zajmujemy się technologiami komercyjnymi, a także rozwiązaniami Open Source. Nasi eksperci posiadają liczne certyfikaty. Cześć osób z naszego zespołu równolegle rozwija swoją karierę naukową, oczywiście również w obszarach związanych z danymi - eksploracja danych, uczenie maszynowe, badania operacyjne, szeregowanie zadań  czy też sztuczna inteligencja. W zespole naszym nie może też zabraknąć programistów różnorodnych technologii. Do każdego projektu i problemu klienta podchodzimy indywidualnie, jest to konieczne, żeby uzyskać zamierzony efekt.

Jeżeli jesteś pasjonatem przetwarzania i analizy danych, dostrzegasz korzyści płynące z zaawansowanej analityki, masz doświadczenie w dowolnym obszarze związanym z danymi, masz pomysł, który mógłby wzbogacić nasz zespół to zapraszamy - kariera@tidk.pl

NASZE CELE

  • 1PROMOWANIE ZAAWANSOWANEJ ANALITYKI
    Brakuje świadomości w organizacjach, jak dużo informacji i wiedzy znajduje się w posiadanych przez nie danych, chcemy im to pokazać.
  • 2INNOWACYJNOŚĆ POPRZEZ ANALITYKĘ
    Dzięki nowoczesnym technologiom dającym możliwość zaawansowanej analizy danych organizacja staje się bardziej innowacyjna, co w konsekwencji daje przewagę rynkową.
  • 3SZUKANIE WIEDZY W DANYCH
    Mamy dostęp, czy też posiadamy coraz większą ilość danych, ale wartością jest wiedza w nich tkwiąca. Pomagamy ją wydobyć.

NASZA WIZJA

Możemy ja wyrazić w czterech słowach Technologia, Innowacyjność, Dane i Wiedza (ang.: T - Technology, I - Innovation, D - Data, K - Knowledge - TIDK).

Chcemy dawać naszym klientom, poprzez nowoczesne Technologię (Technology) Innowacyjność (Innovation), dzięki której odkrywają w swoich danych (Data) Wiedzę (Knowledge), dzięki której mogą efektywniej, szybciej i trafnie podejmować decyzje.
41351863_s