Konferencja o BI, Big Data i analityce – AnalyticsConf 2016

W połowie listopada po raz kolejny spotykamy się w Gdańsku na konferencji AnalyticsCon 2016. Jest to bardzo ciekawe wydarzenie (w tym roku dwudniowe), na którym można zobaczyć wiele ciekawych tematów dotyczących szeroko rozumianej analityki i Business Intelligence. Co ważne można posłuchać ekspertów przedstawiający różne technologie, od rozwiązań na platformie Microsoft, po rozwiązania Open Source.
W tym roku firma TIDK bardzo mocno uczestniczy w tym wydarzeniu, po pierwsze jesteśmy sponsorem tej imprezy, po drugie nasz senior architekt - Łukasz Grala będzie miał dwie sesje, oraz całodzienny warsztat poświęcony językowi R na platformie Microsoft.
W czasie sesji przedstawi zaawansowaną analitykę przy użyciu języka R na platformie Spark, a druga sesja to przedstawienie praktycznego wykorzystania uczenia maszynowego, deep learningu w inteligentnych aplikacjach. Będzie o rozpoznawaniu twarzy, emocji, systemach rekomendacji, czy też tagowaniu w czasie rzeczywistym obrazu video. W czasie przerw będzie doskonała okazja, żeby porozmawiać z nami na naszym stoisku.

Comments are closed.