Flaga - Unia Europejska

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

W TIDK łączymy najzdolniejszych analityków danych, inżynierów i badaczy, aby osiągać ambitne cele wyzwań, z którymi się mierzymy.


Dla naszych klientów podejmujemy się rozmaitych wyzwań w obszarach zaawansowanej analityki, rozwiązaniami Big Data, Business Intelligence, Data Science oraz szeroko pojętą sztuczną inteligencją. Często nie są to zagadnienia trywialne i wymagają opracowania nowatorskiej koncepcji podejścia do problemu. Dzięki temu nasza załoga ciągle doskonali swój warsztat.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu na zasadzie długofalowej relacji, ponadto cechuje Cię keatywność, chęć pogłębiana swoich analitycznych umiejętności, a wyzwania powodują jeszcze większą determinacje – nie wahaj się i aplikuj!


Gwaratnujemy mentoring i dedykowaną ścieżkę rozwoju na każdym etapie.

Rozwijamy swoje kompetencje poprzez szkolenia i wykorzystanie najnowszych technologii, narzędzi i metodyk w codziennej pracy.

Dbamy o dobrą atmosferę i swobodną wymianę wiedzy pomiędzy zespołem a społecznością ekspertów w obszarach Business Intelligence i zaawansowanej analityki.

Brzmi dobrze?
W takim razie spójrz, co mamy do zaoferowania:

Aplikuj

Nie ma oferty,
która Cię interesuje?

Nic straconego!
Wyślij CV i kilka słów o sobie

Partnerstwa

tidk logo

Bałtycka 6
61-013 Poznań